Anasayfa KONUT PROJELERİ Beylikdüzü Konut Projeleri Babacan Premium

Beylikdüzü Konut Projeleri Babacan Premium

0
397
Anneler Günü Hediye
Baby Sleep Sounds

Babacan Premium

Beylikdüzü konut projeleri denilince hemen akıllarımızda şekillenen önemli inşaat firmalarından Babacan Holding, ilçemizde büyük inşaat projeleri gerçekleştirmiştir. İstanbul Beylikdüzü konut projelerine devam eden inşaat firmasının Babacan Premium projesini sizler için araştırdık.

Babacan Holding firması 2002 yılında  inşaat sektöründe iş dünyasına adımı atmıştır. Günümüzde arazi değerleme ve satın alma, projelendirme, üretim, satış & pazarlama, kentsel dönüşüm, kiralama ve yönetim alanları ile turizm, jeotermal enerji ve lojistik alanlarında faaliyet göstermektedir.

Beylikdüzü Konut Projeleri 2018 Babacan Premium Detayları

Beylikdüzü konut projeleri 2018 Babacan Premium detayları, 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 daire seçenekleri olmak üzere toplamda 1216 adet daireden oluşmakta. 1+0 ve 1+1 residence daireler için ayrı 2+1 ve 3+1 daireler ve home office daireler için olmak üzere 3 adet giriş çıkışı olam inşaat projesi residence, terrace, tower, home office, mall ve suitesden oluşan karma bir proje.

Beylikdüzü Konut Projeleri 2018
Beylikdüzü Konut Projeleri 2018 Babacan Premium

Beylikdüzü’nün yeni konut projelerinden Babacan Premium projesinde farklı ilgi alanları düşünülerek hazırlanmış alternatifli sosyal yaşam konseptleri mevcut. Konut projesinin her köşesinde her yaştan sakinleri için sürprizler barındırıyor. Yapay Gölet, Açık Yüzme Havuzu ve Dans Salonu boş zamanların değerlendirmek düşünülmüş.

İstanbul konut projelerinden Babacan Premium, sakinlerine eşsiz alanlar sunuyor. Bunlardan biri de özel tasarım açık Yüzme Havuzu. Havuzun etrafındaki özel loca alanları ve yanı başındaki çocuk havuzu ile günün stresini atmanıza sağlayacak. Konut projeleri ile İstanbul’un birçok bölgesinde fark yaratan firma, bu projesinde %60 yeşil alan ve sosyal donatılara da yer vermiş.

İstanbul Avrupa yakası Beylikdüzü konut projelerinden olan Babacan Premium’da ağaç ve bitki türleri peyzaj mimarları tarafından özel olarak şekillendirilmiş. Kamelya, yapay göletler, süs şelaleleri ve yasemin havuzları size huzur dolu anlar yaşatacağa benziyor. Yapımında devam edilen Beylikdüzü konut projesi Babacam Premium ile ilgili daha geniş bilgiyi babacanpremium.com adresinden öğrenebilirsiniz.

Diğer Beylikdüzü konut projeleri 2018 haberlerine buradan bakabilirsiniz.

Bebeğinizin İsmine Özel HediyeBebeğiniz En Çok Sevdiği Sesler Sleepy Baby'de
Daha Fazla Benzer Yazı Yükle
Daha Fazla KONUT PROJELERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Özyurtlar İnşaat Beylikdüzü Konut Projeleri

Özyurtlar İnşaat Beylikdüzü Konut Projeleri Beylikdüzü’nde konut projeleri denilince…