Beylikdüzü Reklam İlan

Beylikdüzü İnfo Logo
Anneler Günü Hediye
Baby Sleep Sounds

İnfo Ver

beylikduzuinfo.com ilçemizle alakalı birçok aramada ilk sayfada çıkmaktadır. Sitemizde banner alanlarında yer alarak ya da advertorial dediğimiz tanıtıcı haber şeklinde işinizi, markanızı veya etkinliğinizi duyurarak Beylikdüzü’nde en çabuk şekilde insanlara ulaşabilirsiniz.

Reklam Konusunda Önemli Bilgiler

 • Beylikdüzü İnfo’da site ziyaretçileri her gün onlarca dakikasını sitemizde geçirir. Okuyucular için bilgilendirici ve sadece Beylikdüzü ve çevresiyle ilgili bilgi edindikleri bir platformdur. İlçemiz için etkin bir reklam alanı ve duyuru işlevini taşır.
 • Reklamlarda öncelik her zaman ilk başvuruya göre düzenlenir.
 • Aynı sektörden firmalara ait reklamlar alınmaz. Aynı sektöre yönelik sadece bir yayınlanır. Bu sayede sitemize reklam verenlerin marka bilinirliği arttırılmakta ve hedef kitlesine daha çabuk ulaşılmaktadır.
 • Ödemelerinizi banka havalesi ya da eft ile yapabilirsiniz. Reklamlarınıza yaptığınız ödemelere karşı faturanız hazırlanıp adresinize teslim edilir.
 • Reklamlarınız bizim tarafımızdan ücretsiz şekilde hazırlanır.

beylikduzuinfo.com sitemizde yer alan reklam alanlarımız aşağıdaki tablolarda belirtilmiştir.

REKLAM ALANI-1: 728×90 piksellik bir alana sahiptir ve sitede görünümü en dikkat çeken yerdedir.

REKLAM ALANI-2: Sitenin sağ tarafında yer almaktadır.  Görünümü yüksektir. 300×250 piksellik bir alana sahiptir.

REKLAM ALANI-3: Bu alan sitenin alt tarafında yer almaktadır. 728×90 piksellik bir alana sahiptir ve görünümü yüksektir.

Tanıtıcı Reklam(Advertorial): İsterseniz sitemizde reklam vermek yerine firmanızı anlatan ya da kampanyasını, duyurunuzu yapmak istediğiniz ürününüzü anlatan advertorial haber çalışmasına da yer verebilirsiniz. Tanıtıcı reklam alanımız sitemizin en yüksek görünümlü yerindedir. Manşette yer alan tanıtıcı haber alanına tıkladıktan sonra size özel hazırlanmış sayfaya geçilir ve o sayfada tanıtımınız yapılır. Fotoğraflarınıza ve videonuza yer verebilirsiniz. Vereceğiniz birkaç bilgi dahilinde sizin için advertorial çalışmanızı hazırlayabilir ve yayına girebiliriz.

Sitemize reklam vermek isteyen firmaların bannerlarını(reklam çalışmalarını) biz hazırlıyoruz. Bunun içinde herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Reklamlarla ilgili bilgi almak veya reklam vermek için info@beylikduzuinfo.com, beylikduzuinfo@gmail.com e-posta adreslerinden ya da iletişim sayfamızdaki iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü İnfo Logo

Bebeğinizin İsmine Özel HediyeBebeğiniz En Çok Sevdiği Sesler Sleepy Baby'de

5 Yorumlar

 1. beylikdüzü su kaçağı tespiti

  11 Haziran 2015 at 09:24

  Sponsor reklamları aylık ücreti ne kadardı

  Reply

 2. beylikdüzü elektrikçi

  28 Ocak 2016 at 12:01

  merhaba, üstte vermiş olduğunuz fiyatlar hala güncel mi acaba.

  Reply

 3. mustafa

  24 Eylül 2016 at 13:32

  beylikdüzü tesisatçı
  fiyat bilgisi alabilirmiyim

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.