Anasayfa BELEDİYE Beylikdüzü’nde Parkta Caz Keyfi

Beylikdüzü’nde Parkta Caz Keyfi

49
Beylikdüzü Yaşam Vadisi İKSV Caz Festivali
Web Hosting

İKSV tarafından düzenlenen 26. İstanbul Caz Festivali, 29 Haziran Cumartesi günü Beylikdüzü Yaşam Vadisi’nde gerçekletirilecek.

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen 26. İstanbul Caz Festivali’nin yeşille cazı bir araya getiren etkinliği Parklarda Caz, bu yıl da müzikseverleri Beylikdüzü Yaşam Vadisi’nde buluşturacak.

Beylikdüzü Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleşecek ücretsiz etkinliğinde Minus Two, Standart Mafyası ve Blue Monk adlı genç caz grupları ile Balkan Paradise Orchestra sahne alacak. 29 Haziran Cumartesi saat 18.00’da Yaşam Vadisi Sahnesi’nde başlayıp saat 23.00’a dek sürecek etkinlikte, müzikseverler parkta caz keyfini doyasıya yaşayacak.

İKSV CAZ Festivali Beylikdüzü Yaşam Vadisi
Balkan Paradise Orchestra

İstanbul Caz Festivali’nin en sevilen etkinliklerinden Parklarda Caz, caz müziğin melodilerini parklara taşımaya devam ediyor. 29 Haziran Cumartesi günü, Yaşam Vadisi’nde gerçekleşecek konser etkinliğinde; Beylikdüzü’ndeki müzikseverler, caz müziğin kıpır kıpır melodileriyle keyifli bir yaz gecesi yaşayacak.

Etkinlik kapsamında; saat 18.00’da, Minus Two sahne alacak. Saat 19.00’da ise sahne sırası Standart Mafyası’nın olacak. Saat 20.15’te ise genç caz grubu Blue Monk sahneye çıkacak. Genç caz gruplarının performanslarından sonra, saatler 21.30’u gösterdiğinde hepsi Barselonalı onbir kadın müzisyenden oluşan Balkan Paradise Orchestra sahne alacak.

Standart Mafyası

2018 Mart ayında ilk albümleri K’ataka’yı yayımlayan ve yurtdışında önemli festivallere katılan Balkan Paradise Orchestra, enstrüman müziğine odaklanan eğlenceli performanslarıyla caz severlere unutulmaz bir konser verecek.

İKSV tarafından düzenlenen 26. İstanbul Caz Festivali’nin programına https://caz.iksv.org/tr resmi web sitesinden ulaşılabilir.

Bebeğinizin İsmine Özel Hediye
Daha Fazla Benzer Yazı Yükle
Daha Fazla BELEDİYE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

KASIM’DA BEYLİKDÜZÜ’NDE KÜLTÜR SANAT BİR BAŞKA

Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi (BAKSM), Kasım ayında da sanatseverlerin karşıs…