Hakkımızda

Baby Sleep Sounds

www.beylikduzuinfo.com sitesi ilçemizde bilgi ihtiyacını karşılamak amacıyla ortaya çıktı. Beylikdüzü‘yle ilgili internetten yaptığınız aramalarda gerçek ve doğru bilgilere ulaşmanız için Şubat 2014’te yola çıktık. 4 yıl içerisinde geldiğimiz nokta için siz değerli ziyaretçilerimize teşekkürü bir borç biliriz. İlk günden itibaren Beylikdüzü’nün Bilgi Deposu olacak dediğimiz , son 1 yılda  687 bin sayfa gösterimine ulaşmış durumda. Her geçen gün ziyaretçi sayımızda artıyor.

Beylikdüzü İnfo kim yada kimler tarafından hazırlanıyor?

beylikduzuinfo.com‘un kurucusu ve hazırlayanı ’dır.

www.beylikduzuinfo.com’da reklam yada tanıtıcı haber şeklinde yer alarak firmanızın, işyerinizin gelirlerini arttırabiliriz. Son 1 yılda sayfalarımız 687 bin kez görüntülendi. Beylikdüzü’nde firmanızı duyurmak ve daha geniş kitleye ulaşmak isityorsanız doğru yerdesiniz. Sitemizde reklam vermek size olumlu yansıyacaktır. Reklam veya haber şeklinde sitemizde yer almak için reklam sayfamızı inceleyebilirsiniz. Reklam çeşitlerimiz için buraya gözatabilirsiniz. 

Banner alanları, advertorial reklam (tanıtıcı haber) gibi tanıtım talepleriniz için info@beylikduzuinfo.com, beylikduzuinfo@gmail.com e-posta adreslerinden veya iletişim sayfamızdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü İnfo

 

Bebeğinizin İsmine Özel HediyeBebeğiniz En Çok Sevdiği Sesler Sleepy Baby'de

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.