Anasayfa Gündem Hande Kazanova Migros AVM’de

Hande Kazanova Migros AVM’de

0
59
Hande Kazanova Beylikdüzü Migros
Baby Sleep Sounds

Oyuncu ve astrolog Hande Kazanova, 4 Ocak Cumartesi günü Beylikdüzü Migros AVM’ye geliyor. Cumartesi günü saat 15:00’da başlayacak etkinlikte Kazanova, “2020 hangi burca neler getirecek? Retrolar ve tutulmaların burçlara etkileri” gibi konularda bilgi verecek ve katılımcıların sorularını yanıtlayacak.

Hande Kazanova Kimdir?

Ülkemizde ilk olarak oyuncu olarak ünlenen Hande Kazanova, astroloji üzerine eğitimler aldıktan sonra astroloji yorumlarıyla Habertürk gazetesinde yer almaktadır.

Hande Kazanova‘nın resmi sitesinden aldığımız bilgilere göre aşağıda biyografisini görebilirsiniz.

İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde İktisat  bölümü mezunudur. Astrolojide ilk eğitimini 2001- 2003 yılları arasında Göklerin Bilgeliği Okulundan aldı. İleri seviye ve Klasik Astroloji eğitimini Astro Art Astroloji Okulu’nda tamamlayarak Diplomasını aldı. Mart 2006 yılından itibaren Yeni Aktüel Dergisi’nde  Astroloji sayfalarını hazırlamaya başladı. Mart 2009’dan itibaren ve hala Habertürk Gazetesi’nin ve Haberturk.com’un astroloji yorumlarını yapmaktadır. 2016 yılında Uluslararası Astroloji Araştırmaları Topluluğu (İnternational society for Astrological Research) İSAR’ın sınavını tamamlayarak İSAR CAP ünvanını aldı. Danışmanlık yetenekleri eğitimi ve ilkeleri sınavlarını vererek sertifikalılandırılmıştır.

Profesyonel Astroloji  Organizasyonu olan OPA’nın üyesidir.

ASTRO ART Astroloji Okulun’da 2018 yılında FİNANSAL ASTROLOJİ eğitimenliğine başlayacak olan Hande Kazanova,  diğer astrolog arkadaşlarıyla astrolojinin daha geniş kitlelere ulaşması çalışmalarına, Atlantis Astroloji ve Kişisel Gelişim de Bireysel Danışmanlıklarına devam etmektedir.

Hande Kazanova ile Astroloji Sohbetleri etkinliğine katılım ücretsiz.

Hande Kazanova Astroloji Sohbetleri

Bebeğinizin İsmine Özel HediyeBebeğiniz En Çok Sevdiği Sesler Sleepy Baby'de
Daha Fazla Benzer Yazı Yükle
Daha Fazla Gündem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Beylikdüzü Belediyesi Gıda Bankası Hizmeti

Beylikdüzü Belediyesi Gıda Bankası hizmeti ile bağış ya da hibe edilen gıdaları ihtiyaç sa…