Anasayfa Gündem Konut Projesi: Terrace Lotus

Konut Projesi: Terrace Lotus

0
1,360
İnanlar İnşaat Konut Projesi
Anneler Günü Hediye
Baby Sleep Sounds

:

‘ne yakın yeni bir konut projesi daha başlıyor. İnanlar İnşaat‘ın yeni projesi Terrace Lotus Konut Projesi Torium Alışveriş Merkezi’nin aşağısında E-5 kenarında yükselecek. 149 yaşam alanı, 44 mağazalı modern çarşı, kapalı yüzme havuzu, fitness center ve sauna, çocuk oyun alanı, bisiklet park yerleri, elektrikli araçlar için şarj alanları, kapalı ve açık otoparklar, her daireye özel park alanının yer aldığı inşaat projesi, Beylikdüzü‘ne çok yakın bir konumda. Haramidere Sanayi Sitesi metrobüs durağının karşısında yapılacak olan Terrace Lotus,  51 yıllık geşmişe sahip tarafından gerçekleştirilecek.

Beylikdüzü Konut Projesi: Terrace Lotus

Terrace Lotus projesi, 150 metre uzunluğu ile İstanbul’un en yüksek kulelerinden biri olacak olmasıyla dikkat çekiyor. 3.40 metre tavan yüksekliğine sahip olacak dairelerde, her odanın açılabilir penceresi olacak. Beylikdüzü‘ne oldukça yakın konumdaki konut projesinin E-5 üzerinde yer alması, Tüyap Kongre Merkezi, Avcılar, Ambarlı Limanı, Atatürk Havalimanı ve CNR Expo’ya hızlı ulaşım avantajı sunuyor.

Terrace Lotus, 44 mağazalı modern bir çarşının yer aldığı, kapalı yüzme havuzunun olduğu, her daireye özel park alanının bulunduğu, bisiklet park yerlerinin yer aldığı, elektrikli araçlar için şarj alanlarının sunulduğu, çocuk oyun alanlarının ve fitness merkezinin olduğu özel ve farklı bir konut projesi. Konut projesiyle ilgili ayrıntıları İnanlar İnşaat‘ın internet adresi inanlar.com’dan öğrenebilirsiniz.

Beylikdüzü Konut Projesi

Bebeğinizin İsmine Özel HediyeBebeğiniz En Çok Sevdiği Sesler Sleepy Baby'de
Daha Fazla Benzer Yazı Yükle
Daha Fazla Gündem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Beylikdüzü İftar Saatleri

2020 Ramazan ayı 24 Nisan Cuma günü başlıyor. Beylikdüzü iftar ve sahur saatlerini aşağıda…