Anasayfa HABER TikTok Yetenek Programı

TikTok Yetenek Programı

0
57
TikTok Yetenek Programı
Baby Sleep Sounds

Son dönemin en popüler video paylaşım uygulaması TikTok, yetenek programı düzenliyor. 11 Ocak’a kadar başvuruları kabul edecek video paylaşım uygulaması, kaliteli, orijinal içerik üreticileri bulmayı hedefliyor.

Komedi, spor, oyun, moda, yemek ve diğer popüler kategorilerde video paylaşacak olan içerik üreticileri paylaşımlarını #benikeşfet etiketiyle yapacak. Paylaşılan videolar arasından 100 kişi bu programa katılmaya hak kazanacak. Değerlendirmeler 12-19 Ocak arasında yapılacak.

TikTok Yetenek Programı İçeriği

TikTok Yetenek Programı, uygulama içi açılış sayfası ve reklam alanlarıyla görünürlük desteği, içerik üreticilerinin TikTok’ta becerilerini ve yeteneklerini nasıl sergileyeceklerini daha iyi öğretmek için atölye çalışmalarını, resmi hesap onayı ve videoların nasıl daha iyi çekileceğine dair püf noktaları için doğrudan destek hattını içeren bir özel destek paketini içeriyor.

TikTok Yetenek Programı

TikTok Nedir?

TikTok, kısa video uygulamasıdır. Video paylaşım uygulamaları arasında en popüler uygulamalardan biri olan TikTok, insanların hayatlarına ilham vermeyi ve zenginleştirmeyi amaç edinmiştir.

Bebeğinizin İsmine Özel HediyeBebeğiniz En Çok Sevdiği Sesler Sleepy Baby'de
Daha Fazla Benzer Yazı Yükle
Daha Fazla HABER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MEGASTAR TARKAN’IN KONSERLERİNE 50 BİN İZLEYİCİ

Megastar Tarkan‘ın Avrupa turnesindeki 8 konserini 50 bin izleyici takip etti. Tarka…