Anasayfa BELEDİYE Yarı Yıl Tatilinde Ücretsiz Sinema

Yarı Yıl Tatilinde Ücretsiz Sinema

0
64
Ücretsiz Sinema
Anneler Günü Hediye
Baby Sleep Sounds

Beylikdüzü Belediyesi yarı yıl tatiline giren öğrenciler için ücretsiz birçok etkinlik düzenliyor. Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek atölye çalışmaları ve çocuk sinema gösterimlerine ücretsiz katılım sağlanabilecek.

Beylikdüzü Belediyesi 2019-2020 eğitim öğretim yılının ilk yarısını tamamlayan öğrencilere birbirinden eğlenceli ve öğretici etkinliklerle dolu bir program hazırladı. 18 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek Yarıyıl Şenliği’nde öğrenciler; eğitici atölye çalışmalarına ve sinema gösterimlerine ücretsiz katılma imkânı bulacak. İkamet zorunluluğu bulunmayan etkinlikler, Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapılacak.

Beylikdüzü Yarı Yıl Şenlik

Eğlenirken Öğrenecekler

Yarıyıl tatiline giren öğrenciler, belediyenin kendileri için hazırladığı ‘Ahşap Boyama, Dans, Karikatür, Marakas, Maske Tasarımı, Ritim, Seramik Obje Boyama, Takı Tasarımı, Yaratıcı Drama Atölyeleri’nde hem eğlenecek hem öğrenecek. Atölye çalışmalarının yanı sıra ‘Renkli Penguenler, Hızlı ve Tüylü, Uçan Halı ve Kayıp Elmas, Küçük Kahramanlar’ sinema filmleri de Ayşen Gruda ve Şener Şen Sinema Salonları’nda çocuklar için gösterilecek. Yaş sınırı bulunan atölyelere katılmak isteyen öğrencilerin bir saat öncesinden kayıt yaptırması; sinema filmlerini izlemek isteyenlerin ise bir saat öncesinden biletlerini, BAKSM gişesinden almaları gerekiyor.

Çocuk Etkinlik

Karnesini Getirene Kitap Hediye

Beylikdüzü Belediyesi, bu yıl da ilçede ikamet eden ya da okuyan öğrencilere kitap hediye edecek. Yarıyıl Şenliği boyunca, Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’ne karnesi ile gelen öğrenciler, hediye kitaplarına kavuşacak. Tüm öğrencileri BAKSM’de düzenlenen etkinliklere davet eden Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık “Çocuklarımız çok çalıştı, şimdi dinlenme ve eğlenme zamanı. Ülkemizin ve Beylikdüzü’nün umudu çocuklarımız için hazırladığımız birbirinden güzel etkinliklerle yarıyıl tatili, Beylikdüzü’nde neşe, mutluluk ve keyif içinde geçecek.” dedi. Yarıyıl Şenliği ile ilgili detaylı bilgi www.beylikduzu.istanbul adresinden ve 444 09 39 no’lu Çağrı Merkezi’nden edinilebilir.

 
Bebeğinizin İsmine Özel HediyeBebeğiniz En Çok Sevdiği Sesler Sleepy Baby'de
Daha Fazla Benzer Yazı Yükle
Daha Fazla BELEDİYE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Beylikdüzü İftar Saatleri

2020 Ramazan ayı 24 Nisan Cuma günü başlıyor. Beylikdüzü iftar ve sahur saatlerini aşağıda…